CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Güneş Enerjisi Sistemleri için Minyatür Devre Kesici
Ürün Detayları
CMTB1-63 DC MCB minyatür devre kesiciler, elektrikli cihazları ve diğer yük ekipmanlarını aşırı yük ve kısa devre sorunlarından koruma işlevine sahiptir ve ayrıca devre güvenliğini de sağlar. DC MCB'lerin çoğu, yeni enerji, güneş enerjisi vb. gibi bazı doğru akım sistemlerinde kullanılır. DC MCB'lerin voltaj durumları genellikle DC 12V-1000V arasındadır ve nominal akım 63A'ya kadar çıkabilir.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal akım In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonyalılar | 1P |
| Nominal gerilim Ue (V) | 250V |
| Nominal frekans | 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 6000A |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+70℃ |
| Eğri tipi | C |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Rakım | ≤ 2000m |
| Maksimum kablolama kapasitesi | 25 m² |
| Kurulum | 35 mm DIN Rayı |
| Gelen hat türü | Tepe |
Avantaj
1. Cihazı kısa devre akımından ve aşırı yük akımından koruyun.
2. Kompakt Boyut: DC MCB'ler kompakt ve yerden tasarruf sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onları küçük elektrik panolarında ve ekipmanlarında kullanım için ideal hale getirir.
3. Kolay Kurulum: DC MCB'ler kolay kurulum için tasarlanmıştır ve DIN raylarına veya doğrudan bir panele monte edilebilir.
Polonyalılar
Başvuru
DC MCB minyatür devre kesici, yeni enerji, güneş enerjisi gibi bazı doğru akım sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 12 adet, dış kutuda 240 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Soru ve Cevaplar
ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemi sertifikalarına sahip olan firmamızın ürünleri, CCC, CE ve CB uluslararası sertifikalarıyla da onaylanmıştır.
Ana Pazar
MUTAI Electric, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve Rusya pazarlarına odaklanmaktadır.
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









