MUTAI CMTB1LE-63 4P Kaçak Akım Korumalı Devre Kesici RCBO
Ürün Detayları
CMTB1LE-63 Kaçak Akım Korumalı Devre Kesici, insanları ve elektriği elektrik çarpması, kısa devre ve aşırı yük arızalarından koruyabilir. RCBO, ağırlıklı olarak ticari ve konut binalarında kullanılır.
IEC61009-1 standardına uygundur.
| Ürün adı | Artık Akımla Çalışan Devre Kesici |
| Model No. | CMTB1LE-63 4P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal akım In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonyalılar | 4P |
| Nominal gerilim Ue (V) | 400V |
| Nominal frekans | AC 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Nominal darbe dayanım gerilimi Uimp | 4000V |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+40℃ |
| Anlık salınım türü | C veya D |
| Nominal artık çalışma akımı In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Eğri
Dış hat ve montaj ölçüleri (mm)
Avantaj
1. Kısa devre akımı ve aşırı yük akımına karşı koruma
2. Elektrik çarpmalarına karşı koruma: Kaçak akım devre kesici, toprağa akım kaçağı nedeniyle oluşan elektriksel arızaları tespit eder ve keser, böylece elektrik çarpmalarını ve elektrikle ölümleri önler.
3. Hızlı tepki süresi: Bu devre kesiciler, bir elektrik arızası tespit edildiğinde genellikle saniyenin çok küçük bir bölümü içinde devreyi kesecek şekilde tasarlanmıştır.
Polonyalılar
Başvuru
MCB minyatür devre kesiciler, binalarda, konutlarda, endüstriyel uygulamalarda ve elektrik enerjisi iletiminde yaygın olarak kullanılan profesyonel ürünlerdir.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 1 adet, dış kutuda 20 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Ana Pazar
MUTAI Electric, özellikle Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve Rusya gibi pazarlara hizmet vermeye odaklanmaktadır... vb.
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












