CMTB1-63DC 3P DC Güneş Enerjili MCB Minyatür Devre Kesici
Ürün Detayları
CMTB1-63 DC MCB minyatür devre kesiciler çeşitli boyut ve değerlerde mevcuttur ve güneş enerjisi sistemleri, akü yedekleme sistemleri, denizcilik ve otomotiv sistemleri ile endüstriyel makineler de dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.
DC MCB'lerin voltaj durumları genellikle DC 12V-1000V arasındadır ve nominal akım 63A'e kadar çıkabilir.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal akım In (A) | 1A- 63A |
| Polonyalılar | 3 |
| Nominal gerilim Ue (V) | 750V |
| Nominal frekans | 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 6000A |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+70℃ |
| Eğri tipi | C |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Rakım | ≤ 2000m |
| Maksimum kablolama kapasitesi | 25 m² |
| Kurulum | 35 mm DIN Rayı |
| Gelen hat türü | Tepe |
Avantaj
1. Aşırı Yük ve Kısa Devreye Karşı Koruma
2. Açma Özellikleri: DC MCB'lerin açma özellikleri, DC voltajının farklı doğası nedeniyle AC MCB'lerden farklıdır.
3. Gerilim Değeri: DC MCB'lerin, genellikle 12V ile 1000V DC arasında değişen, DC devreler için özel bir gerilim değeri vardır.
4. Ark Kesme: DC MCB'ler, AC arklarından farklı davranan DC arklarını kesmek üzere tasarlanmıştır.
Polonyalılar
Başvuru
DC MCB minyatür devre kesiciler, yeni enerji, güneş enerjisi, enerji santralleri ve endüstriyel tesisler gibi bazı doğru akım sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 4 adet, dış kutuda 80 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Soru ve Cevaplar
ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemi sertifikalarına sahip olan ürünler, CCC, CE ve CB uluslararası sertifikalarıyla da onaylanmıştır.
Ana Pazar
MUTAI Electric, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve Rusya pazarlarına odaklanmaktadır.
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











