CMTB1-63DC 4P DC Güneş Enerjili MCB Minyatür Devre Kesici
Ürün Detayları
CMTB1-63 DC MCB minyatür devre kesici, elektrikli cihazları ve diğer yük ekipmanlarını aşırı yük ve kısa devre sorunlarından koruyarak devre güvenliğini sağlar. DC MCB'lerin çoğu, yeni enerji, güneş enerjisi vb. gibi doğru akım sistemlerinde kullanılır. DC MCB'lerin voltaj durumları genellikle DC 12V-1000V arasındadır ve nominal akım 63A'ya kadar çıkabilir.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal akım In (A) | 1A - 63A |
| Polonyalılar | 4P |
| Nominal gerilim Ue (V) | 1000V |
| Nominal frekans | 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 6000A |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+70℃ |
| Eğri tipi | C |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Rakım | ≤ 2000m |
| Maksimum kablolama kapasitesi | 25 m² |
| Kurulum | 35 mm DIN Rayı |
| Gelen hat türü | Tepe |
Avantaj
1. Devrelerin kısa devre akımına karşı korunması
2. Devrelerin aşırı akıma karşı korunması
3. Yüksek kırılma kapasitesi
4. Şık tasarım ve kolay kurulum.
Polonyalılar
Başvuru
DC MCB minyatür devre kesiciler, yeni enerji, güneş enerjisi gibi bazı doğru akım sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 3 adet, dış kutuda 60 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Soru ve Cevaplar
ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemi sertifikalarına sahip olan ürünler, CCC, CE ve CB uluslararası sertifikalarıyla da onaylanmıştır.
Ana Pazar
MUTAI Electric, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve Rusya pazarlarına odaklanmaktadır.
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








