CMTB1-63H 4P Yüksek Kesme Kapasiteli Minyatür Devre Kesici
Ürün Detayları
CMTB1-63 minyatür devre kesici, akımı kısa devre ve aşırı yüklenmeden koruyabilir, ayrıca güç sisteminde seyrek transfer ve dönüştürme işlemlerinde de kullanılabilir. Minyatür devre kesici, herhangi bir elektrik sisteminin temel bir bileşenidir; elektrik tehlikelerine karşı güvenilir koruma sağlar ve elektrik devrelerinin ve cihazlarının güvenli ve verimli çalışmasını garanti eder.
| Ürün adı | Minyatür Devre Kesici MCB |
| Model NO. | CMTB1-63 4P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifika | CE |
| Nominal akım In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonyalılar | 4P |
| Nominal gerilim Ue (V) | 400/415V |
| Nominal frekans | AC 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 6000A |
| Nominal darbe dayanım gerilimi Uimp | 4000V |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+40℃ |
| Anlık salınım türü | CD |
| Renk | beyaz ve gri |
| Hizmet | OEM ve ODM |
Polonyalılar
Başvuru
MCB minyatür devre kesiciler, binalarda, konutlarda, endüstriyel uygulamalarda ve elektrik enerjisi iletiminde yaygın olarak kullanılan profesyonel ürünlerdir.
Avantaj
1. Devrelerin kısa devre akımına karşı korunması
2. Devrelerin aşırı akıma karşı korunması
3. Yüksek kırılma kapasitesi
4. Şık tasarım ve kolay kurulum.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 3 adet, dış kutuda 60 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Soru ve Cevaplar
Mutai, ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemi sertifikalarına sahiptir ve ürünleri CCC, CE, CB vb. sertifikalarını almıştır.
Ana Pazar
Ürün, özellikle Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve Rusya pazarlarında müşteriler tarafından büyük beğeniyle karşılanmaktadır.
1. Başlıca ürünler: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktör... vb.
2. Bileşen üretiminden komple ürün montajına, testine ve rutin kontrolüne kadar eksiksiz endüstriyel zincir.
3. ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemi sertifikalarına sahip olan ürünler, ayrıca CCC, CE ve CB uluslararası sertifikalarıyla da onaylanmıştır.
4. Profesyonel teknik ekip, OEM ve ODM hizmeti sağlayabilir ve rekabetçi fiyatlar sunabilir.
5. Hızlı teslimat süresi ve iyi satış sonrası hizmet.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













