Mutai CMTB1-63 3P MCB Minyatür Devre Kesici
Ürün Detayları
CMTB1-63 minyatür devre kesici, cihazı kısa devre ve aşırı yükten koruyabilir; ayrıca güç sisteminin seyrek transfer ve dönüşümünde de kullanılabilir. MCB, gelişmiş yapıya, güvenilir performansa, yüksek kesme kapasitesine ve şık görünüme sahiptir. Gövde ve parçalar, darbelere karşı dayanıklılık ve güçlü alev geciktirici özellikler sunan malzemelerden üretilmiştir.
| Ürün adı | MCB Minyatür Devre Kesici |
| Model NO. | CMTB1-63 3P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifika | CE |
| Nominal akım In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonyalılar | 3P |
| Nominal gerilim Ue (V) | 400/415V |
| Nominal frekans | AC 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Nominal darbe dayanım gerilimi Uimp | 4000V |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+40℃ |
| Anlık salınım türü | CD |
| Renk | Beyaz + kırmızı |
| Hizmet | OEM ve ODM |
Eğri
Polonyalılar
Avantaj
1. Küçük ve kompakt boyutu sayesinde kurulumu kolaydır.
2. Kısa devre, aşırı yük ve yüksek kesme kapasitesi özellikleri
3. Elektrik arızalarına karşı güvenilir koruma sağlayabilirler ve uluslararası güvenlik standartlarına uygunluk açısından test edilmişlerdir.
Başvuru
MCB ürünleri, binalarda, konutlarda, endüstriyel uygulamalarda ve elektrik enerjisi iletiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 4 adet, dış kutuda 60 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Ana Pazar
Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Rusya Pazarı.
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













