MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Minyatür Devre Kesici
Ürün Detayları
CMTB1-63 minyatür devre kesici, cihazı kısa devre ve aşırı yükten koruyabilir, ayrıca güç sisteminin seyrek transfer ve dönüşümünde de kullanılabilir. MCB, gelişmiş yapıya, güvenilir performansa, yüksek kesme kapasitesine ve şık görünüme sahiptir. Gövde ve parçalar, darbelere dayanıklı ve güçlü alev geciktirici özelliğe sahip malzemeden üretilmiştir.
MCB'ler tek kutuplu, çift kutuplu ve üç kutuplu konfigürasyonlarda mevcuttur ve her kutup ayrı bir devreyi koruyabilir.
| Ürün adı | MCB Minyatür Devre Kesici |
| Model NO. | CMTB1-63 1P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifika | CE |
| Nominal akım In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonyalılar | 1P |
| Nominal gerilim Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominal frekans | AC 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 6000A |
| Nominal darbe dayanım gerilimi Uimp | 4000V |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+40℃ |
| Anlık salınım türü | CD |
| Renk | Beyaz + gri |
| Hizmet | OEM ve ODM |
Polonyalılar
Başvuru
MCB minyatür devre kesiciler, binalarda, konutlarda, endüstriyel uygulamalarda ve elektrik enerjisi iletiminde yaygın olarak kullanılan profesyonel ürünlerdir.
Avantaj
1. Kısa devre akımı ve aşırı yük akımına karşı koruma
2. Yüksek frenleme kapasitesi ve hızlı devre kesme
3. Kompakt boyut: MCB'ler küçük ve kompakt olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da elektrik panolarına ve dağıtım panolarına kolayca takılmalarını ve yerleştirilmelerini sağlar.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 12 adet, dış kutuda 240 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Soru ve Cevaplar
ISO 9001 ve ISO 14001 yönetim sistemi sertifikalarına sahip olan ürünler, CCC, CE ve CB uluslararası sertifikalarıyla da onaylanmıştır.
Ana Pazar
Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Rusya...vb.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












