MUTAI CMTB1LE-63 2P Kaçak Akım Korumalı Devre Kesici RCBO
Ürün Detayları
RCBO (Kaçak Akım Kesici), topraklama arızaları ve aşırı akımlardan kaynaklanan elektrik çarpması ve yangın tehlikelerine karşı koruma sağlar. Arızalı kablolama, hasarlı izolasyon veya arızalı elektrikli ekipman nedeniyle oluşabilen ve genellikle artık akım olarak bilinen toprağa akım kaçaklarını tespit eder ve keser. Ayrıca, kısa devrelerden veya aşırı yüklenmiş devrelerden kaynaklanabilen aşırı akımlara karşı da koruma sağlar.
RCBO'lar genellikle konut ve ticari binalarda, ayrıca endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Özellikle mutfak, banyo ve elektrikli ekipmanların suyla temas etme olasılığının yüksek olduğu diğer alanlar gibi bireysel devre korumasının gerekli olduğu durumlarda kullanışlıdırlar.
| Ürün adı | RCBO Artık Akımla Çalışan Devre Kesici |
| Model No. | CMTB1LE-63 2P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal akım In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonyalılar | 2P |
| Nominal gerilim Ue (V) | 230V |
| Nominal frekans | AC 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Nominal darbe dayanım gerilimi Uimp | 4000V |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+40℃ |
| Anlık salınım türü | CD |
| Nominal artık çalışma akımı In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Eğri
Dış hat ve montaj ölçüleri (mm)
Avantaj
1. Devrelerin kısa devre akımına karşı korunması
2. Devrelerin aşırı akıma karşı korunması
3. Toprak kaçağı koruması
Polonyalılar
Başvuru
MCB (Mikro Devre Kesici), binalarda, konutlarda, endüstriyel uygulamalarda ve elektrik enerjisi iletiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 3 adet, dış kutuda 60 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Ana Pazar
Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Rusya Pazarı... vb.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












