MUTAI CMTB1LE-63 1P N Kaçak Akım Korumalı Devre Kesici RCBO
Ürün Detayları
CMTB1LE-63 Kaçak Akım Korumalı Devre Kesici, insanları ve enerjiyi elektrik çarpması, kısa devre ve aşırı yük arızalarından korur. RCBO, ağırlıklı olarak ticari ve konut binalarında kullanılır. IEC61009-1 standardına uygundur.
CMTB1LE-63 RCBO, AC50/60HZ, 230V/240V/400V/415V nominal gerilim ve 63A'e kadar nominal akım için uygundur.
| Ürün adı | RCBO |
| Model No. | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal akım In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonyalılar | 1P+N |
| Nominal gerilim Ue (V) | 230V |
| Nominal frekans | AC 50/60Hz |
| Nominal kısa devre kapasitesi Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Nominal darbe dayanım gerilimi Uimp | 4000V |
| Ortam sıcaklığı | -20℃~+40℃ |
| Anlık salınım türü | CD |
| Nominal artık çalışma akımı In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Eğri
Dış hat ve montaj ölçüleri (mm)
Avantaj
1. Devrelerin kısa devre, aşırı yüklenme ve toprak kaçağına karşı korunması
2. Kolay kurulum: Kaçak akım devre kesiciler, herhangi bir devre kesici paneline veya elektrik kutusuna kolayca monte edilebilir.
3. Hassasiyet: Toprağa olan çok küçük miktardaki akım sızıntısını bile tespit edebilirler.
Polonyalılar
Başvuru
MCB minyatür devre kesiciler, binalarda, konutlarda, endüstriyel uygulamalarda ve elektrik enerjisi iletiminde yaygın olarak kullanılan profesyonel ürünlerdir.
Diğerleri
Ambalajlama
İç kutuda 4 adet, dış kutuda 80 adet.
Dış kutunun boyutları: 41*21,5*41,5 cm
Ana Pazar
MUTAI Electric, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, Güney Amerika ve Rusya pazarlarına odaklanmaktadır.
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












